Ziemassvētku kausa turnīrs volejbolā.

Gada nogalē 25.decembrī, Irlavas sporta namā notika tradicionālais Ziemassvētku kausa turnīs volejbolā.Gada nogalē 25.decembrī, Irlavas sporta namā notika tradicionālais Ziemassvētku kausa turnīs volejbolā.Sacensībām dalību pieteica sešas komandas.Lai nebūtu liekas dīkstāves, tad spēles risinājās uzrei divos laukumos. Pēc izspēlētajiem grupu turnīriem un pusfināliem par vietām tikās sekojošas komandas. Par 5 vietu ,,Savējie''(Irlavas vsk.) ar 2:0 pārspēja ,,Engures sportam''. Par 3 vietu ,,Desu ciems'' (Irlava) ar 2:1 spraigā cīņā uzvarēja komandu ,,Dūži''(Vienība). Finālspēlē ,,Asfalta arkli''(Jaunpils) ar 2:0 uzvarēja komandu ,,Sēta''(Irlava). Kā jau tas šādās sacensībās pienākas, tad visi dalībnieki noslēgumā varēja baudīt piparkūkas no Irlavas ,,AMSA'' un Ziemassvētku melodiju pavadīti atcerēties aizgājušās sezonas darbus un nedarbus.Prieks par jauniešu komandām, kuras sastādīja līdzvērtīgu konkurenci pieredzei. Pieredzes bagātākais dalībnieks Miķelis Važa pēc mēneša jau svinēs 76 gadu jubileju. Nu tāds šogad sanāca Ziemassvētku volejbola ,,putenis''.