Florbola turnīrs veterānien ,,Mamutu kauss''-7.

 

 

Galerija/Nospied/

 

 

Jau septīto gadu pēc kārtas Irlavā tiek rīkots Florbola turnīrs veterāniem ,,Mamutu kauss''. Šogad dalību sacensībām apstiprināja sešas komandas. Pirmajā dienā tiek izspēlēts pamatturnīrs, katrai komandai tiekoties ar katru, bet otrajā dienā izslēgšanas spēles noskaidrojot galīgo vietu secību. Vienīgā komanda, kura neatbilst veterānu statusam ir ,,Irlava/ Tukums'' sieviešu komanda. Meitenes vienmēr izmanto šo iespēju sacensību apstākļos gatavoties Latvijas čempionātam. Spītējot nelabvēlīgajiem laika apstākļiem, Abavas krasts blakus sporta namam atkal bija pārvērties par skaistu telšu pilsētiņu, kur sacensību dalībnieki ar bērniem un ģimenēm sportiskā gaisotnē pavadīja vienu jauku vasaras nedēļas nogali. Katra komanda uz sacensībām protams brauc ar saviem mērķiem. Vietējā komanda ,,Mamuti'' jau tradicionāli par galveno mērķi izvirza iespēju reizi gadā satikties tiem florbolistiem ,kuri nu jau diezgan tālajā 1998.gadā sāka florbolu spēlēt Tukuma rajonā. Daži tiešām nūju paņem rokā tikai ,,Mamutu kausā'', bet tas nemazina cīņassparu un satikšanās prieku.
Pēc 22 aizvadītām spēlēm komandas ierindojās šādā vietu secībā;
1 vietā ,,Ekskurzeme''-/šajā turnīrā jau uzvarēja ceturto reizi/, savās rindās pulcē Liepājas , Aizputes, Talsu un Tukuma spēlētājus.
2 vietā ,,Mamuti''- vecie Irlavnieki un viņu draugi.
3 vietā ,, Lielvārde''- izlaiduši tikai vienu turnīru no septiņiem,
4 vietā ,,Cielaviņu armija''- piedalījušās visos ,,mamutu kausa'' turnīros,
5 vietā ,,Edvīns & Co''- vienreizējs projekts speciāli šī gada sacensībām, bet varbūt arī ilgāk,
6 vietā ,,Irlava/ Tukums''- arī nav izlaidušas nevienu iespēju uzspēlēt Mamutu kausā.
Par rezultatīvāko spēlētāju ar 13 gūtiem vārtiem šogad kļuva Ansis Kusiņš no Lielvārdes, bet veiksmīgākā vārtsarga godā Dana Gulbe no ,,Irlava/ Tukums'' komandas.
Kopīga vakariņu zupa, lustīga ballīte un sacensties prieks ir tas ,ka atvadoties visi sola nākošajā gadā atkal ierasties un kuplināt ,,Mamutu kausa''sacensības.

 

Uz saredzēšanos.
Sacensību organizators; Andis Švāns.