Zemledus copes mači Irlavā.

 

Galerija

 

 

Laika apstākļi pagājušajā nedēļā bija pietiekami prognozējami, lai varētu ieplānot kādu ziemas sporta pasākumu.11.februāris tika izvēlēts, kā Irlavas atklātā čempionāta diena zemledus makšķerēšanā. Jāsaka, ka šoreiz ar izvēli trāpīts tieši desmitniekā.Lielais aukstums jau bija rimis un daži grādiņi mīnusos ir tas ,kas vajadzīgs zemledud copei. Uz starta stājās 25 dalībnieki no tuvienes un tālienes. Trīs stundas šoreiz pagāja nemanot, jo atrodot pareizo āliņģi, par bezdarbību neviens nevarēja sūdzēties.Līdakas šoreiz ieskaitē negāja un tika laistas atpakaļ. Tādas tikai divas arī trāpījās.Rezultātam derāja visas pārējās zivis, kas šoreiz galvenokārt bija asari un raudas.Vislielākais pārsteigums bija pēc lomu svēršanas, kad izrādijās, ka pirmo trīs vietu ieguvēju lomu svars atšķīrās tikai pa 74 gramiem.Tātad vismazākais asarītis izšķīra godalgoto vietu secību 
Rezultāti: 
Lielākā zivs-106 gr. asaris- Pravdivecs no Kaķeniekiem /saņēma īpašo balvu no interneta veikala,, NEO shop''/
1.vietā 2892 gr. Ivars Tiļļa no Jaunpils
2. vietā 2874 gr. Jānis Sudrabiņš no Irlavas
3. vietā 2818 gr. Artūrs Millers no Rīgas. 
Uzvarētāji saņēma diplomus un piemiņas balvas ,kas apstiprina Irlavas atklātā čempionāta titulus, kā arī īpašās balvas no sacensību atbalstītāja ,,SIA Merten'', jeb vienkārši no copes veikala VAKO.
Pēc veiksmīgās copes visus gaidīja karsta zupa un daloties makšķernieku stāstos nonācām pie atziņas , ka reizi gadā satikties uz ledus organizēti ir jau neatņēmama tradīcija un vajadzība.
Paldies Guntim Ķimenim par iespēju copēt viņa apsaimniekotajā dīķī , kā arī makšķerniekiem un atbalstītājiem par jauki kopā pavadīto dienu.
Arī nākošajā gadā solot kādu vēsāku nedēļas nogali. Uz tikšanos.

Sacensību organizators : Andis Švāns