Pludmales volejbols 1 un 2 kārta.

 

 

Irlavas atklātais čempionāts pludmales volejbolā 23. maijā sākās ar 15 vīriešu un 6 sieviešu komandu spēkošanos. Lieliskos laika apstākļos tika aizvadītas 57 spēles , lai noskaidrotu sacensību 1. kārtas uzvarētājus.
Sievietēm;   1. v. ,,Liene / Hevena'',  2v. ,,Dzīvnieki'',  3v. ,,Uzcel man''.
Vīriešiem;    1v. ,,Engure'',  2v. ,,Liekais svars'',  3v. ,,Engure-2''.

 

 

30.maijā Irlavā tika aizvadīts atklātā čempionāta 2 posms pludmales volejbolā.Spēkiem mērojās 6 sieviešu un 12 vīriešu komandas.Laika apstākļi joprojām sportistus lutināja. Ja kādam bija par karstu, tad Abavas ūdens arī jau bija uzsilis, lai varētu veldzēties starp un pēc spēlēm.Sieviešu turnīrā bez zaudējumiem cīnījas komanda ,,LVA''-/Līga Čabaja, Vendija Ābola,Agija Ankevica/.Otro vietu gan bija spraiga cīņa, jo ar vienādu punktu skaitu finišēja divas komandas. Uzvara savstarpējā spēlē un otrā vieta ,,Lienei &Hevenai''/Liene Penka un Hevena Lepere/, bet trešās ,,Uzcel man''/Arta Pļaviņa un Annija Buturļa/.
Vīriešu turnīrā lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs abās apakšgrupās nācās skaitīt setos iegūtos punktus.Tas vien jau pasaka, ka visi bija gatavi pacīnīties par augstākajām vietām. 
Soreiz pēc 38 aizvadītajām spēlēm vīriešu turnīrā uzvarēja komanda ,,Zebrene''/Niks Orvīds, Dāvis Boļšis, Edgars Sarbantovičs/. Otrā vietā komanda ,,Engure''/Rihards Lapčenko, Emīls Silavs, Reinis Kalnozols/. Trešo vietu spraigā cīņā izcīnija ,,Brāļi''/Ainārs un Oskars Tiļļas/ no Remtes.
Sacensību nākošā kārta 13. jūnijā 19:00  .Nenokavējam ar iepriekšējo pieteikšanos.
Sacensību galvenais tiesnesis:Andis Švāns.
26598997

 

 

 

Vārds:
Komentārs