Pludmales volejbols 2019.

 

 Pludmales volejbols Irlavā Abavas krastā pie sporta nama jau no maija mēneša pulcēja pieredzējušus sportistus un īpašs prieks par jauniešu komandām, kuras savus spēkus izmēģināja pirmo reizi. Kopā vīriešu turnīrā šogad startēja  18 komandas, bet sievietēm 8. Sacensības norisinājās 7 posmos, no kuriem 5 labākie tika vērtēti kopvērtējumā. Jau katrā posmā uzvarētāji saņēma piemiņas medaļas, bet  kopvērtējuma uzvarētāji tika pie Irlavas čempiona kausiem. Jāsaka , ka sacensības visas sezonas garumā izvērtās ļoti spraigas, par ko liecina fakts, ka pēdējā kārtā līdz pēdējam spēlēm uzvarētāji kopvērtējumā vēl nebija noskaidroti. Bet nu pēdējā tiesnešu svilpe saliek vienmēr visu pa vietām. 
Rezultāti vīriešiem;  1vietā ar 8 punktiem,,VK Paplakas Gaļsaimnieks'', 2vietā ar 8 punktiem zaudējot finālā uzvarētājiem -,,POKEMONI'',3vietā  komanda ,,MIX'' ar 19 punktiem un 19,5 punkti 4 vietas ieguvējiem ,,ZAZ Klubs''.
Rezultāti sievietēm;Sievietēm visas sezonas garumā aktīvi par punktiem cīnījās 5 komandas.  Bez strīdiem un pārliecinoši par vienu punktu visas apsteidz komanda ,,Pūre'', viņām 8 punkti. Pa 9 punktiem uzreiz divām komandām un tikai nolikuma punkts , ka augstāku vietu iegūst komanda, kura pēdējā kārtā ir ieguvusi labāku vietu par 2 vietas ieguvējām pasludina komandu,,Ludmila/Hevena''. Trešā vietā ,,Karameles''. ,,Lapmežciems'' ar 22 punktiem 4 vietā, bet ,,Dana/Reina'' ar 23 punktiem 5 vietā.
Noslēgumā pie lielā zupas katla tika apspriesta sacensību gaita un ieteikumi nākotnei. Jau tagad ir skaidrs, ka izmaiņas būs .
Gaidīšu jūsu ieteikumus e- pastā  sk_irlava@inbox.lv
Lai visiem izdevusies vasaras nogale.
Ar cieņu Andis Švāns.