Pludmales volejbols 5.kārta.

 

 

20.jūlija  vakarā  Irlavā uz noslēdzošo 5 posmu pulcējās pludmales volejbolisti. Šoreiz tās kopā bija 15 komandas. Sieviešu turnīrā noslēdzošā posma rezultāti sakrita ar kopvērtājuma rezultātiem. Trešajā vietā ierindojās Pūres dāmu komanda, kurā spēlēja Ilze Heimane un Līga Čabaja. Par otrās vietas ieguvējām kļuva Tukuma komanda ,,Jauda'', kurā spēlēja Samanta Borisova un Līva Kodoliņa. Par Irlavas atklātā čempionāta uzvarētājām kļuva Arta Pļaviņa un Hevena Lepere.
Vīriešu 5 kārtas rezultāti;
 

1 vietā  Semeneņa /Orste,  2 vietā  Dāvids / Rainers,  3 vietā   Pīpiķu piensaimnieks.
 

Apkopojot rezultātus par visām kārtām, par Irlavas atklātā čempionāta čempioniem kļuva ,,Pīpiķu piensaimnieks'' /Kristaps Jaunzems, Aleksis Koršunovs/, otrajā vietā Jaunie Engures puiši Mikus Semeneņa un Tomass Orste. Klupiens sacensību pēdējā kārtā sezonas līderiem ,,Astronautiem'' no Engures, šoreiz  nodrošināja tijkai trešo vietu.
 

Komandā spēlēja Ernests Gūtmanis un Mareks Lukjanskis. ( pēdējā kārtā Ernestu aizvietoja Kristians Riekstiņš)
 

Kopā vīriešu sacensībās kādā no kārtām savu meistarību demonstrēja 22 komandas. Dāmām tikai četras. ( ir kur attīstīties)
Paldies sportistiem un tiesnešiem  par pludmales volejbola svētku radīšanu Irlavā.

Paldies sacensību atbalstītājiem ; Tukuma novada pašvaldībai, Irlavas un Lestenes pagastu pārvaldei, kā arī IKU ,,AMSA''.

Lai visiem izdevusies turpmākā vasara.
Sacensību galvenais tiesnesis; Andis Švāns.