Mamutu kauss-12

 

VAIRĀK FOTO/SPIED/

 

 

Tā nu ir iegājies, ka augusts Irlavas sporta namā ir ,,Mamutu'' mēnesis. Lai cilvēki nemulstu, tad tās nav tirdzniecības atlaides, bet tradicionālais florbola turnīrs veterāniem 

 
,,Mamutu kauss''. Šogad sacensības 6.-7. augustā notika jau 12 reizi ,kurām pieteicās  sešas komandas. Sacensību kalendārs tika veidots tā, lai komandas divu dienu garumā izspēlētu 22 spēles, katrai komandai garantējot 7 cīņas. Pirmajā dienā komandas izspēlēja apļa turnīru, tādējādi iegūstot attiecīgi sev pretinieku play-off cīņu  posmā, kurš risinājās otrajā dienā.
 
Cīņā par 5 vietu ,,Mamuti'' ar 3:0 uzvarēja komandu ,,Irlava/Tukums''. Trešo vietu izcīnija komanda,,Ķekava'' ar rezultātu 3:1 apspēlējot ,,Cielaviņu armiju''. Finālspēlē ar minimālu pārsvaru 2:1 ,,Ekskurzeme'' guva virsroku pār komandu ,,Salaspils''. Šī komandai ,,Ekskurzeme'' būs jau 9 uzlīme uz ceļojošā ,,Mamutu Kausa''. Pa reizei turnīrā ir uzvarējušas komandas ,,Smilšukastes''-2010 gadā, ,,Bultas''-2011 gadā un ,,Mamuti''-2012 gadā.
 
Sacensību organizatoru un dalībnieku vārdā liels paldies visiem, kuri atbalsta šo sacensību organizēšanu un nepieciešamību gan praktiski, gan morāli.
Šī ir lieliska iespēja pirms Latvijas čempionāta sezonas dalībniekiem satikties un izrunāt aktuālus jautājumus ,kas sakrājušies par un ap florbolu.

Lai mums visiem izdevusies vasaras nogale un uz tikšanos .

Sacensību galvenais tiesnesis; Andis Švāna.