Irlavas sporta svētki 2012.

Galerija

Pēc ilgāka pārtraukuma sporta svētki  atgriezās Irlavas svētku ietvaros un jau  jūlija sākumā. Savi plusi tam ir, jo Abavas ūdens ir patīkamāks tagad, nevis augusta beigās. Jāsaka, ka šogad  rekordi tika sasniegti pat bez sportošanas. Karstuma rekords un pamatīgs negaiss paliks atmiņā no šiem sporta svētkiem katram, kurš bija nolēmis 7.jūliju pavadīt sportiskā gaisotnē Abavas krastā pie Irlavas sporta nama.

Sporta svētkiem pieteicās 8 komandas no Jaunpils, Engures,Sēmes,Lestenes un Irlavas. Paredzēti bija arī 8 dažādi pārbaudījumi.(Lietus dēļ nenotika jautrības stafete)Nopietnākās cīņas notika pludmales volejbola laukumos. Tur godalgotās vietas sadalīja sekojoši.1v. AMSA ; 2v.,,Kails ar fuksīti’’; 3v.,,Lāpstinieki’’.Pa to laiku kamēr vīri svīda pludmales smiltīs, dāmas cīnījās ar golfam līdzīgu nodarbi.1v.,,Kails ar fuksīti’’; 2v.,,Pekina’’;3v.,,Lāpstinieki’’

Pārceļoties uz vieglatlētikas sektoriem komandas lēcienu vistālāk veica ,,Aizkapliča’’-22,53 metri;  2v. ,,Kails ar fuksīti’-21,82 metri’; 3v. ,,Minisvārciņi’’-21,67 metri. Savu spēku komandas grūdienā apliecināja ,,Aizkapliča’’-29,68 metri; 2v. ,,Minisvārciņi’’-27,12m; 3v. ,,Pekina’’-23,31 m.

Nopietns pārbaudījums bija vasaras biatlons.Dāmām bija jāveic apmēram 350 m garš krosa aplis ar vienu šautuvi, bet kungiem divi apļi ar divām šautuvēm. Šeit laikam var zināmu paldies teikt lietutiņam,kurš neļāva sportistiem pārkarst. 1v. ,,Minisvārciņi’’-9,19min.; 2v.,, Aizkapliča’’-9,26min. 3v.,,Pekina’’-9,33min.

Jāsaka, ka ļoti nozīmīgas bija arī makšķerēšanas sacensības , jo katrs mazākais asarītis varēja kopvērtējumā komandu pacelt tabulas augšgalā.1v. ,,Jauktie’’-0,545kg; 2v.,,Lestene’’-0,535kg. 3v. ,,Lāpstinieki’’-0,335kg. Lielajā karstumā laikam zivīm galīgi nebija apetīte.

Noslēdzās sporta svētki ar spēka pārbaudi. Virves vilkšana pāri upei. 1v.,,Aizkapliča’’; 2v. ,,Lāpstinieki’’; 3v.,,AMSA’’

Summējot sacensību laikā paveikto  Irlavas sporta svētku dalībnieki sakārtojās šādā secībā:

1.         ,,Aizkapliča’’   /Jaunpils/

2.       ,,Kails ar fuksīti’’   /Sēme/

3.        ,,Pekina’’  / Engure/

4.       ,,AMSA’’    /Irlava/

5.       ,,Minisvārciņi’’   /Irlava/

6.       ,,Lāpstinieki’’   /Irlava/

7.       ,,Jauktie’’   /Irlava/

8.       ,,Lestene’’   /Irlava/

 

Irlavnieki šoreiz ir bijuši ļoti laipni un augstākās vietas ļāvuši  ieņemt sporta svētku  viesiem.

Tas tikai liecina , ka katrs ciemiņš ir gaidīts. Uz tikšanos nākošgad.